Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren en om er voor te zorgen dat u voor u relevante informatie te zien krijgt. Door hiernaast op akkoord te klikken, geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan, door ons en door derden.

Akkoord
Niet akkoord

010 - 227 09 94

Kleuters, jonge kinderen - Welkom!

Wij werken met een onder- en bovenbouw.

Meisje aan het werk met een potlood in haar hand

26 juni 2020

Wij werken met een onder- en bovenbouw.

In de onderbouw zijn er ook plaatsingsmogelijkheden voor kinderen in de kleuterleeftijd. De onderbouw loopt door tot en met circa 9 jaar. Er zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden, in de onderbouw. Plaatsing kan na afgifte van een toelaatbaarheidsverklaring (TLV).

Op vroege leeftijd starten in het SBO biedt extra mogelijkheden tot tijdige ondersteuning. Omdat wij een SBO zijn kunnen wij meer bieden dan veelal in het regulier basisonderwijs mogelijk is. Veelal is het maatwerk wat een (jong) kind nodig heeft. Niet alles is haalbaar, dat is logisch. Wel gaan wij er volledig voor om het zo goed mogelijk te doen. We bereiken daarmee vaak mooie dingen. Dit maakt dan ook dat onze schoolouders zeer tevreden zijn over onze school. Wellicht kunnen wij ook iets voor uw kind betekenen. Graag denken wij met u mee.

Neemt u contact met ons op wanneer u zich wil oriënteren, via de.cirkel@levwn.nl of n.buchner@levwn.nl / 0613143537

LOGO

Vacatures - werken bij De Cirkel
E-mail: de.cirkel@levwn.nl
Telefoon: 010 - 22 70 994

Volg ons

LOGO LEVWN

De Cirkel is onderdeel van LEV-WN 

Copyright © De Cirkel Capelle aan den IJssel | Website: Pencilblocks | Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud